Choď na obsah Choď na menu
 


31- Máj – Deň Matky všetkých národov

6. 5. 2010

Drahí bratia a sestry v Božej Rodine. Pokoj Vám.

 

Blíži sa Deň Matky všetkých národov, kedy si pripomenieme zjavenie Panny Márie v Amsterdame a zároveň spomenieme na jej posolstvá, v ktorých nás vyzýva k modlitbe za vyhlásenie 5 mariánskej dogmy : „Spoluvykupiteľka-Prostrednica-Orodovnica“ ako aj za dobrú prípravu na Veľký zázrak, ktorý uvidí celý svet.

 

Viac na : http://www.caritas.estranky.sk/clanky/aktuality-zo-sveta-a-cirkvi/caritaset

 

V tento Veľký deň sa zjednoťme v modlitbe, ktorú nám sama Matka všetkých národov zjavila a modlime sa na úmysly jej Nepoškvrneného Srdca i Srdca Ježiša Krista. V tejto jednote odovzdajme všetky naše túžby srdca, aby ich Panna Mária odovzdala Bohu milú obetu zmierenia, dôvery a lásky.

 

OBRAZ A MODLITBA MATKY VŚETKÝCH NÁRODOV

https://rmvn.estranky.sk/

 

Viac o modlitbe :

/clanky/modlitba/modlitba-matky-vsetkych-narodov

 

 

 

Ďakujem, že ste prijali pozvanie k modlitbe a k väčšej túžbe po plnení Božej vôle. Nech nás žehná Boh Otec i Syn i Duch Svätý, na orodovanie Matky všetkých národov +

 

31.05.1996 - Posolstvo Panny Márie prostredníctvom Martina v Dechticiach pri Trnave

Odkaz pre modlitbovú skupinu:
     

"Drahé deti,
     budem každý utorok a piatok viesť túto skupinu posolstvami, preto že ste, drahé dietky, upadli. Chcem vám povedať, aby sa každý z vás každé ráno a večer modlil modlitbu 1x Verím, 7x Otče náš, 7x Zdravas' Mária a 7x Sláva Otcu. Aby ste si zvykli aspoň pol hodinu každé ráno a večer na modlitbu. Ráno poproste Stvoriteľa o silu do celého dňa a večer, ako vďakyvzdanie za prežitý deň, lebo Boh vám dáva veľké milosti každý deň.
     Drahé deti, dnes ste sa modlili i na úmysel môjho hlavného príchodu sem. Predstavila som sa ako Kráľovná Pomoci. Pomohla som môjmu Synovi na jeho ceste a s ním som vykupovala svet. Preto ma Boh povýšil na
Spoluvykupiteľku sveta."